Берці, BW2005/2007, чорний, шкіра, оригінал Німеччина 42 (270/100), 42, складське зберігання
3 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67358123-0
+380 (95) 402-13-33
телефон
- +380 (96) 456-03-33телефон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сучасний армійський стандарт бундесвер. Наступний етап розвитку військового взуття після версії 2005, яка так само істотно нівелювала деякі вади версії BW-2000. Версія BW KS 2007 конструктивно практично не відрізняється від випуску 2005, проте багато моментів були істотно перераховані та перероблені з урахуванням минулого досвіду. Розглянемо їх по черзі.
Загалом конструкція й матеріали передбачають неабияк збільшена міцність і стійкість до механічних впливів. Попри це, загальна вага черевиків дещо легша BW-2005 (різниця — приблизно 130 г, залежно від розміру може дещо відрізнятися). Ця різниця цілком відчутна, якщо вам доведеться дальні переходи.
Завдяки вдосконаленим технологіям черевики бундесвер 2007 мають кращий захист від води. Шкіра оброблена за технологією гідро-стоп, шви проклеєні набагато краще, а виробники заявляють стійкість до води впродовж 24 годин. Немає абсолютно непромокального взуття, якщо йдеться про натуральну шкіру — але якщо ви не розраховуєте тиждень поспіль маршувати по щиколотку у воді, у звичайних умовах у цих черевиках вам буде сухо та комфортно в будь-яку сльоту.
З появи BW-2005 шарована клейована підошва в армійському взутті Німеччини більше не застосовується. Черевики обладнані литою гумовою підошвою (поліуретан), стійкою до агресивної хімії, добре вулканізованої, з дуже грамотною механікою, з характерним протектором. Такій підошві не загрожує розшарування — ні від впливу олій або розчинників, ні через чималі фізичні навантаження.
Якщо стандарт каммфштифель-2000 був ближчим до традиційного підходу в пошитті взуття, то наступні моделі німецького військового взуття багато забавили від трекінгового взуття: систему демпферів, компенсаторів, фіксацію гомілкостопу, використання мембрани, не , що дає нозі потіти, і водночас — не пропускає вологу зовні. Все це в сукупності забезпечує комфорт, надійність і екологічність армійського взуття, особливе значення набуває в похідних умовах.
Однією з основних переваг такого взуття, крім суто конструктивних і технологічних особливостей, можна назвати й дату виготовлення: черевики, виготовлені до 2005 року (не кажучи вже про 2007), залучаються за якістю більш новим — просто в силу часу.
Якщо ви шукаєте надійне та комфортне взуття як для польових умов, так і для міста — замислюйтеся про придбання BW KS 2007: на сьогодні це одна з найкращих моделей армійського взуття, що вдало поєднує користувацькі якості з доступною ціною. Посилена зносостійкість, практичність, зручність і екологічність — ось головні переваги BW KS 2007.
стану: | |
ВИСКИЙ СОРТ | стан складського зберігання/становлення НОВого |
СОРТ 1 | мінімальне/незначне б/у |
СОРТ 2 | б/у без втрат зі зносом більше середнього та/або з некритичними дефектами, які не впливають на носіння |
УЦЕНКА | б/у з дефектами/ушкодженнями які піддаються ремонту (зачастоту можливе використання й без ремонту) |
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Оригінал |
Країна виробник | Німеччина |
Вид тактичного взуття | Берці |
Колір | Чорний |
Користувацькі характеристики | |
Матеріал | - |
Розмір | 42 (260/103) |
Розмір взуття UA | 41 |
Стан | складське зберігання |
Країна | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴